Fotogalerie

Fotovoltaika - nezávislost

Nezávislost na energii je dnes asi nejvíc co potřebuje většina . 

Dobře spočítat spotřebu karavanu, obytného auta, vestavby a jiných zařízení  a navrhnout přiměřenou sestavu v poměru výkon - kvalita - cena - a energetické požadavky klienta je naší prioritou.                      

 Dokážeme Vám tedy spočítat, navrhnout, nacenit a realizovat vše dle Vašich energetických možností a financí.

Možnosti instalace:  solární panely v jakékoli velikosti i flexipanely, baterie olověné, gel nebo LifePo4, Efoy, měniče 12v/220v

Celkovou instalaci děláme citlivě s ohledem na stav Vašeho mazlíka a pokud to jenom trochu jde snažíme se dělat co nejméně otvorů a kabeláž protahujeme tak , aby zůstala co nejvíce skrytá za původními materiály. Nebojíme se opatrně rozdělat i větší celky pro čistou instalaci.  Používáme kvalitní materiály a nástroje při instalaci jako třeba aku šroubováky milwaukee s velmi přesným jemným nastavením momentu síly dotažení, aby jsme nepřetahovali již jednou povolené šrouby a tím nepoškozovali zbytečně už tak namáhané spoje nábytku. Vše děláme tak, aby i případná oprava nebo další úprava byla i po letech jednoduchá.

Oprava vaničky v koupelně

Karavan přijel s poškozenou podlahou u vývodu sprchového koutu. Po ohledání bylo zřetelné popraskání vaničky v místech, kde se nejčastěji stojí před umyvadlem a odpad vaničky byl v místech sifonu prasklý. Voda tímto započala rozpad podlahy v místě prostupu odpadu.  Podlaha celého karavanu se již lehce prohýbala a pod vaničkou taky.

Oprava byla možná pouze cestou kompletního zesílení a vytvoření nového sifonu vaničky a to laminací. Vanička je nyní pevnější než podlaha karavanu a nedojde již k deformaci a prasknutí.