Voda Plyn Topení

Oprava vaničky v koupelně

Karavan přijel s poškozenou podlahou u vývodu sprchového koutu. Po ohledání bylo zřetelné popraskání vaničky v místech, kde se nejčastěji stojí před umyvadlem a odpad vaničky byl v místech sifonu prasklý. Voda tímto započala rozpad podlahy v místě prostupu odpadu. Podlaha celého karavanu se již lehce prohýbala a pod vaničkou taky.

Oprava byla možná pouze cestou kompletního zesílení a vytvoření nového sifonu vaničky a to laminací. Vanička je nyní pevnější než podlaha karavanu a nedojde již k deformaci a prasknutí

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.